meteoryt (600)
1
wolanin_w (380)
2
z4o (304)
3
admin (203)
4
albwik (120)
5

Regulamin

Zaloguj się, aby za darmo pobierać pliki

1. Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania oraz korzystania z serwisu sciagalnia.pl

2. Aby za darmo ściągać pliki na naszej stronie, Użytkownik musi się zalogować.

3. Rejestrując się użytkownik otrzymuje dostęp do dodatkowych funkcji serwisu, niedostępnych dla gości(niezarejestrowanych użytkowników).

4. Celem strony jest umożliwienie użytkownikom łatwego i szybkiego dostępu do najnowszych wersji popularnych i przydatnych programów.

5.Użytkownik deklaruje, że informacje podane w formularzu rejestracyjnym są prawdziwe. Dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym objęte są ochroną prawną i nie są one udostępniane osobom trzecim.

6. Rejestracja na stronie konta tymczasowego jest darmowa.

7. Konto tymczasowe jest usuwane po 48h od daty jego założenia.

8. Każda osoba podczas rejestracji, która chce by jej konto pozostało ważne na stałe(cały okres istnienia strony pod adresem www), ma możliwość wpłaty poprzez sms. Konto takie "Pełne" jest kontem płatnym, alternatywnym dla darmowego konta tymczasowego.

9. Usługa oferowana jest po wysłaniu smsa premium o treści AD GT na numer 92550. Usługa ta dostępna jest w sieciach Orange, Era, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat oraz wszystkich sieciach wirtualnych (np. GaduAir, mBank mobile, Aster). Usługa dostarczenia hasła na numer komórkowy Użytkownika jest płatna i przeznaczona jest dla obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, którzy ukończyli 18 lat oraz posiadają zdolność do czynności prawnych w zakresie umożliwiającym korzystanie z serwisu oraz jego usług. Koszt SMSa to 25 złotych netto (30.75 złotych brutto).

10. Nie bierzemy odpowiedzialności za wysyłanie przez użytkownika więcej niż jednego smsa. Robi to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

11. Wiadomość zwrotna może przyjść z lekkim opóźnieniem, nie wynikającym z winy administratora portalu.

12. Wysłanie smsa nie wiąże się z zakupem danego programu, lecz dostępem do źródła, z którego można go pobrać.

13. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostępie do zasobów strony sciagalnia.pl, a także za przerwy w dostępie do usługi.

14. Administrator serwisu nie jest autorem udostępnianych programów i nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikające z ich użytkowania.

15. Na serwerze nie są przechowywane żadne pliki chronione prawem autorskim. Strona udostępnia linki, z których można pobrać dany program.

16. Administrator serwisu dołoży wszelkich starań, aby przekazywane na stronie informacje były aktualne.

17. Po wysłaniu smsa i rejestracji użytkownik posiada stały dostęp do źródeł programów udostępnianych na okres 30 dni. Koszt takie rejestracji to 25 pln. netto (30.75 brutto), pobierane jest z konta abonenta użytkującego dany numer.

18. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za późniejsze wykorzystanie ściągniętych programów.

19. Usługa dostarczenia hasła na numer komórkowy Użytkownika jest płatna i przeznaczona jest dla obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, którzy ukończyli 18 lat oraz posiadają zdolność do czynności prawnych w zakresie umożliwiającym korzystanie z serwisu oraz jego usług. Koszt SMSa to 25 złotych netto (30.75 złotych brutto).

20. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za skorzystanie z usługi sms, przez nieprawowitego właściciela telefonu, z którego sms został wysłany.

21. W przypadku nie otrzymania smsa zwrotnego w przeciągu 24 godzin, należy wypełnić formularz reklamacyjny.

22. Użytkownik, który dokonał zapłaty wysyłając wiadomość sms i otrzymał hasło w wiadomości zwrotnej nie może ubiegać się o odszkodowanie od administratora serwisu, czy też firmy obsługującej płatności sms.

23. Jeżeli sms został wysłany, opłata została pobrana, a z jakiś niewyjaśnionych powodów w smsie zwrotnym nie ma kodu rejestracyjnego lub okazuje się on nieprawidłowy, należy należy wypełnić formularz reklamacyjny.

24. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wysłanie smsa przez osobę, która nie ukończyła osiemnastego roku życia.

25. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za nieznajomość przez Użytkownika cen usługi oraz własnych możliwości finansowych.

26. Użytkownik, który dokonał zapłaty wysyłając wiadomość sms nie jest uprawniony do wystąpienia o odszkodowanie.

27. Usługę premium sms obsługuje CashBill. Regulaminy usługi są dostępne na stronie: http://www.cashbill.eu/31 . Reklamacje można składać na stronie: http://www.cashbill.eu/170/Reklamacje.html

28. Administrator rezerwuje sobie prawo do zmiany bądź usunięcia treści znajdujących się w serwisie jak również do całkowitego, częściowego bądź tymczasowego zamknięcia strony, bez wcześniejszego uprzedzenia o tym fakcie użytkowników.

29. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe, niezgodne z treścią regulaminu korzystanie ze strony bądź usługi oraz za niezrozumienie przez użytkownika charakteru usługi.

30. Administratorowi przysługuje wyłączne prawo wiążącej interpretacji niniejszego regulaminu.

31. Ponadto użytkownik podczas rejestracji deklaruje, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu (poprzez jego zaakceptowanie) i zgadza się z jego warunkami.

32. Administrator rezerwuje sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu. Wszelkie zmiany będą publikowane na stronie serwisu i wchodzą w życie z chwilą ich publikacji.

33. Wszystkie te zmiany mają przynieść coraz to lepsze możliwości dla naszych Użytkowników oraz powiększanie i aktualizowanie bazy dostępnych programów.


* Przejście do rejestracji oznacza akceptację regulaminu
2.4 MB | Adware
368 MB | Trial
160 MB | Trial
11.66 MB | Freeware
87.18 MB | Freeware
10.67 MB | Freeware
2.19 MB | Adware
2 MB | Adware
19.85 MB | Freeware
10 MB | Freeware
0.38 MB | Freeware
329.02 MB | Trial
3.86 MB | Trial
291 MB | Trial
34.3 MB | Shareware
On-line: 22
Ilość plików: 233
Ilość pobrań: 4416886
Rozmiar plików: 6021.16 MB