Rozbudowana aplikacja Ceneo na Androida

Ceneo wydało kolejną mobilną aplikację, tym razem dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android. Aplikacja jest rozbudowaną wersją widgeta dostępnego już w sklepie Androida.
Dostępny do tej pory widget Ceneo na Androida umożliwiał wyszukiwanie produktów w katalogu Ceneo poprzez wpisanie nazwy, głosowe oraz za pomocą skanera kodów kreskowych. Wyniki wyszukiwania były prezentowane w mobilnej wersji porównywarki (m.ceneo.pl). Obecnie widget jest zintegrowany z nową aplikacją.

- Aplikacja Ceneo na Androida jest bardzo przydatnym narzędziem. Umożliwia porównywanie cen podczas zakupów w tradycyjnych sklepach, za jej pośrednictwem można także przejść na stronę e-sklepu w celu dokonania zakupu – mówi Joanna Heine, Starszy Analityk Biznesowy z Ceneo.pl.

Aplikacja Ceneo na iPhone umożliwiająca skanowanie kodów kreskowych, a tym samym porównanie ofert sklepów tradycyjnych z internetowymi, była jedną z pierwszych aplikacji Ceneo na smarfony. W marcu br. pojawiła się także aplikacja na Symbiana.

Nie tak dawno Andy Rubin, odpowiadający w Google za prace nad Androidem, napisał na Twitterze, że każdego dnia aktywowanych jest już pół miliona urządzeń z tym systemem. Nic więc dziwnego, że Ceneo inwestuje w tę platformę.

Źródło: di.com.pl
2.4 MB | Adware
368 MB | Trial
160 MB | Trial
11.66 MB | Freeware
59.72 MB | Freeware
10.67 MB | Freeware
2.19 MB | Adware
2 MB | Adware
19.85 MB | Freeware
10 MB | Freeware
0.38 MB | Freeware
329.02 MB | Trial
3.86 MB | Trial
291 MB | Trial
34.3 MB | Shareware
On-line: 5
Ilość plików: 233
Ilość pobrań: 4398339
Rozmiar plików: 5993.7 MB